24 Mart 2018 , Cumartesi

Cinsel gücü arttıran tarifler

Hayatımızı etkileyen cinsellik sorunlarının doğal çözümü için cinsel gücü arttıran tarifler var mıdır? Nasıl yapılır? nasıl uygulanır soruları için sizler için birkaç tarif derlemeye çalıştım.

Günümüzde iş hayatı, sosyal yaşam, geçim sıkıntısı gibi etkenlerin fiziksel olduğu kadar psikolojik olarakta vücüdumuzu etkilediği bir gerçektir. Özellikle cinsel hayatımızdaki olumsuzluklar yaşantımızı her yönde negatif olarak etkilemekte büyük rol oynar. Mutlu bir cinsel yaşam için bizimde bazı önerilerimiz olacak. Cinsel gücü arttıran tarifler ile kimyasal almadan mutlu bir cinsel hayatınız olabilir. Şimdi Cinsel gücü arttıran tarifler imize bir göz atalım.

 

Kereviz:

Roma imparatorluğu döneminden beri iktiradarsızlığa karşı potansiyel bir güç olarak bilinir. Avrupada , amerikada bu amaçla satılan kereviz tabletleri vardır. ancak başarılı değildir. Doğru olan kerevizin içerisinde gerçekten iktidarsızlığa karşı yani sertleşme problemine karşı 7-8 adet sertleşmeye karşı etken vardır. Ancak vücudun bunu alabilmesi için ikinci bir bitkiye ihtiyaç vardır. Buda bildiğimiz maydonozdur.
Tarifi: Yumruk büyüklüğünde kerevizi 5 dakika boyunca kaynatıyoruz. üzerine 15 – 20 adet saplı maydonoz ilave edip 3 dakika daha kaynatıp ılımaya bırakıyoruz. bunu hergün tekrar ederek 20 gün boyunca kullanın. 20 günden sonra ara verin. Bu kürü günlük hazırlamalısınız. Haftalık şişeleme yapmayın. Kürün fermente olması nedeniyle yararlı olmaz.

Kuvvet Macunu:
Padişah macunu diyede adlandırılan bu macun yüzyıllardır kullanılmaktadır. Sperm sayısı eksik olanlar, iktidar problemi olanlar, cinsel soğukluk yaşayanlar aşağıdaki tarifi uygulayabilir.
Tarifi:
Bal, Arı poleni, Kişniş, Keçiboynuzu, Safran ( 1 tutam ) ( iyi huylu prostat büyümesi olanlar safrandan uzak durmalı ), Anason, Kimyon, Üzüm çekirdeği, Çam fıstığı, Ceviz, Badem, Zencefil, Sinameki
Sıraladığım maddeler toz haline getirilir ve yoğrulur. Çok sıcakta bulunmamalı. Güneş görmeyen yerde muhafaza edilmeli. Her sabah 1 tatlı kaşığı her gece yatmadan önce 1 tatlı kaşığı olarak alınmalı. hemen yutulmadan ağızda dolaştırılarak kullanılmalıdır.

Kuru incir ve İğde
Kuru incirin içine iğde çiçeğinden 7 adet koyarak, sabah öğle akşam 1 hafta boyunca yenir. İğde çiçeği tazesi olursa ( mayıs nisan aylarında özellikle ) daha etkili olur.

Keçiboynuzu
Keçiboynuzu; ishal, kabızlık gibi hastalıklar için 2 3 adet çiğnenerek tüketilirse her iki durumada faydalı olacaktır. Bunun haricinde cinsel gücü arttırıcı özelliği olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Soğuk pres veya doğal keçiboynuzunu kırarak 7 – 8 dakika kaynatılır. Suya katılarak 2,5 – 3 bardak suda sabah ve akşam olarak tüketilir. En az 2 ay kullanılır. Hareketliliği arttırır. Soya fasulyesinden üretilen doğal E vitamini ile alındığında etkisi çok daha fazla olacaktır.

Süper Çay
Erkekler için : Ginseng, Mate ve Zencefil
Kadınlar için: Ada çayı, nane, yeşilçay, meyan kökü
Sıraladığımız bitkiler birleştirilerek üzerine kaynar su ilave edilir. 5 -6 dakika kadar demlenmeye bırakılır. Ardından normal çay içer gibi tüketilir.

 

Sağlık Med
www.saglikmed.com

Dikkatinizi çekebilir

Hamilelikte Cinsel ilişki

Hamilelikte cinsel ilişki kurmanın bebeğin sağlığının olumsuz etkileneceği ve hatta düşük olma ihtimalinin olduğu yaygın …

​Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Belirti ve Nedenleri

​Kadınlarda Cinsel İsteksizlik Belirti ve Nedenleri Bir kadının cinsel arzularında  yıllar içinde dalgalanma olabilir. Bir …

Bir Cevap Yazın