24 Nisan 2018 , Salı

ForBrain Beyin Eğitimi Programı

ForBrain Beyin Eğitimi Programı

Forbrain’de başarı garantili Beyin Eğitimi Programı artikülasyon ve konuşma bozuklukları konusunda tanı almış veya almamış çocukların bireysel ihtiyaçlarına yönelik uygulanır.

Artikülasyon bozuklukları dil terapisinin yanı sıra bilişsel beceri geliştirme programı ile de desteklenmelidir. forbrain Öğrenme Merkezi’nde uygulanan Beyin Eğitimi programıyla işitsel ve sözel beceriler geliştirilmekte ve güçlendirilmektedir. Program; içeriğinde bulunan okuma, yazma ve fonoloji çalışmaları ve işitsel işleme egzersizleri ile artikülasyon problemi vb. konuşma bozukluğuna sahip bireylere yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu programın hedefleri şunlardır:

Doğru okuma ve sesletim becerileri kazandırmak,İşitsel işleme becerilerini geliştirmek,Okuma ve okuduğunu anlama becerilerini geliştirmek,Yazma becerilerini geliştirmektir.

forbrain, konuşma ve artikülasyon problemleri konusunda çocukların ihtiyacına yönelik bütünsel bir program izler.

Neuroline Dikkat Geliştirme ve Danışmanlık merkezi Türkiye’de ( Ankara’da ) bu konuda başarılı sonuçlar elde ediyor. Sizde detaylı bilgi almak ve bu imkandan faydalanmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak kendilerine ulaşabilirsiniz.

 

Telefon      : 0312 231 96 52
GSM          : 0553 885 58 06
Twitter      : @NeuroLineDikkat
email         : neurolineankara@gmail.com
Web site   : http://neurolinedikkat.com
Facebook  : https://www.facebook.com/pg/NeuroLineDikkat

Sağlık Med
www.saglikmed.com

Dikkatinizi çekebilir

Uyku Apnesi

Uyku Apnesi

Uyku apnesi ‘ni hafife almayın Uzmanlar, Uyku apnesi ‘nin ise ciddi komplikasyonlara, sosyal sorunlara ve …

Bir Cevap Yazın