24 Mart 2018 , Cumartesi

Sadece göbeğinizden kilo alıyorsanız

Sadece göbeğinizden kilo alıyorsanız bu yiyeceğe dikkat!

Göbek yağlarının düşmanı yiyecekleri tercih edebilirsiniz

Göbeğinden kilo alanların bilmesi gereken 9 yiyecek…

1. Baklagiller, göbek yağlarının baş düşmanıdır. Yağ oranları çok düşüktür. Protein, lif ve potasyum deposu oldukları için geç acıktırır ve sindirimi kolaylaştırırlar.

2. Ortalama bir insanın günlük kalori ihtiyacı 2000’dir. Bazen çok daha fazla kalori aldığımız da olabiliyor. Bunlardan kurtulmak içinse biberiye ve yeşil çay idealdir. Günde 2 bardak biberiye çayı 100 kalori yaktırırken, yeşil çay 150 kalori yaktırıyor.

3. Yumurtanın beyazı protein açısından zengindir ve karnı tok tutarak acıkmayı geciktirir. Aynı zamanda da büyük bir idrar söktürücüdür.

4. Zeytinyağının içindeki omega yağ asitleri kalori yakmaya yardımcı olur. Salatalara günde bir yemek kaşığı zeytin yağı koyarak kilo vermenizi kolaylaştırabilirsiniz.

5. Tatlı kriziniz geldiğinde çikolatadan önce başvuracağınız yiyecek üzüm olmalı. Çünkü en sağlıklı çözümlerden birisidir.

6. Göbek yağlarını eritmenin en basit yollarından biri de limon suyudur. Bir bardak suya, yarım limon suyu sıkmak zayıflamanıza yardımcı olur.

Sağlık Med
www.saglikmed.com

Dikkatinizi çekebilir

Kilo vermek ve bölgesel yağ kaybı için FİTO'L

Kilo vermek ve bölgesel yağ kaybı için FİTO’L

Kilo vermek ve bölgesel yağ kaybı için FİTO’L Kilo vermeniz durduğunda , ne yaparsanız yapın …

hucre temizligine bitkisel destek, zayiflatan besinler, diyetisyen tavsiyeleri, nasil zayiflarim, hucre supurme programi, sağlıklı zayıflama

Hücre temizliğine bitkisel destek

Hücre temizliğine bitkisel destek Diyetisyen Doç. Dr. Barış Öztürk, kötü beslenme ve çevresel faktörlerin hücrelerde …

Bir Cevap Yazın