23 Nisan 2018 , Pazartesi

Sağlık Med Euro Star TV de

Sitemiz yazarlarından sayın Pedagog Psikolog Oya Akbaş 22 Ekim’de Euro Star TV de yayınlanacak olan MedicaLife programına uzman konuk olarak katılacaktır. Programın içeriği ise ana başlıklar şu şekildedir;

  • Çocuklarda Madde bağımlılığı
  • Çocuklarda Cinsel Taciz ve sonuçları

Sizleride bu konularda bilinçlenmek için 22 Ekim saat 17:00 da Euro Star TV’yi izlemeye davet ediyoruz. Sonrasında kendisine sormak istediğiniz soruları sitemiz ve Facebook sayfamız üzerinden sorabilirsiniz.

Not: Programı kaçıranlar için Çarşamba akşamları Tekrar yayını vardır.

Pedagog Psikolog Oya Akbaş Kimdir?

Sağlık Med sitemizdeki makalelerinin dışında birçok kitap ve yayını olan Oya Akbaş, siz sevgili ebeveynler için, çocuklarınızın gelişimi ve eğitimi için yıllardır hizmet vermekte. Anne ve babası memur olan yazar 25 Kasım 1974 Erzurum doğumlu. Eğitim hayatına Ankara’da başlayan yazar ortaokula Edirne’de, liseye ise Adana’da gitmiştir. Ancak babasının tayini nedeniyle lise eğitimini Erzincan’da tamamladı.

Yüksek öğrenimine Hacettepe Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Psikoloji bölümünde devam eden yazar, Pedagojik Formasyon sertifika Programına katılarak başarıyla tamamladı.

Aile ve çocuk eğitimi alanında başlayan çalışmalarını makale, kitap ve söyleşilerle devam ettirmenin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi Ergen Psikolojisi bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

Evli ve bir kız bir erkek olmak üzere iki çocuk annesidir.

Sağlık Med
www.saglikmed.com

Dikkatinizi çekebilir

Çölyak hastalığı

Çölyak Hastalığı

Çölyak Hastalığı (Coeliaç) çocuklarda barsaklarda yiyeceklerin, özellikle yağların emilememesi sonucu meydana gelen hastalığa denir. Hastalık ailevidir …

Çocuklar için Beyin Eğitimi

Çocuklar için Beyin Eğitimi Dikkat Beynin El Frenidir ! Bir Noktaya yoğunlaşmanın anahtarıdır.. Yaptığın işde …

Bir Cevap Yazın